Bëri dasmë të madhe, cila ishte dhurata e Bleros për martesën e Arbër Zenelit?

By

Më 18 qershor, Arbër Zeneli i dha fund beqarisë në një dasmë të madhe në Mitrovicë.

Ndër shumë të ftuar, në mesin e tyre ishte shoku shumë i mirë i futbollistit, Blero.

Prive ishte prezentë në dasmën e madhe dhe Blero dha një intervistë të shkurtër duke na zbuluar edhe dhuratën që i bëri mikut të tij të mirë në ditën e tij më të madhe.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm