Në rast se asaj i ndodh diçka, ja cilën motër zgjodhi Khloe Kardashian si kujdestare të vajzës

By

Në raste se asaj do i ndodhte ndonjë e papritur, Khloe Kardashian, ka zbuluar se cilën nga motrat do e linte si kujdestare legale të vajzave të saj.

‘Do e bëj Kimin si kujdestare legale të vajzës time, zoti mos e dhëntë nëse diçka ndodh”, ka thënë Khloe në një intervistë.

Duke folur rreth kësaj pune në një episod të emisionit “Keeping Up With the Kardashians”, Khloe ka rrëfyer se është motra e saj Kim ajo që do i përshtatej më shumë.

“Do të doja të ishte Kim sepse është një nënë më strikt dhe e tillë jam edhe unë”, derisa Kourtneyt nuk i ka ngelur aspak hatri që e zgjodhi Kimin, duke thënë se i ka mjaft tre fëmijët e saj dhe është shumë e zënë me ta, ndërsa Kim është shprehur se të kujdesej për vajzën e së motrës, e ka për nder. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm