E patën edhe këta! Çifti i njohur ndahen pas dy vitesh bashkë

By

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë pasi kanë qenë së bashku për dy vjet e katër muaj. Një burim i afërt me të dy i tha Wootton-së dje se ndarja ndodhi këtë muaj dhe largimi i tyre ishte gradual.

“Ata nuk janë më çift, por ata qëndrojnë ngushtë dhe mbështesin njëri-tjetrin,” tha burimi. “Realiteti është se ata janë ndarë larg, pasi kanë qenë së bashku për një kohë të gjatë”

Shkëputja nuk ishte e hidhur ose e njëanshme, por thuhet se është formale. “Të dy kanë respekt për njëri-tjetrin,” tha burimi. “Është një vendim i ndërsjellë, kështu që askush nuk e ka përjashtuar krejtësisht një ribashkim në të ardhmen, por tani për tani nuk është atje ku janë kokat e tyre”.

Kjo nuk është ndarja e parë e Hadid dhe Malik. Ata shkurtimisht u prishën dhe u kthyen së bashku në qershor të vitit 2016. Gjatë dy viteve të fundit, ata kanë qenë në ditëlindjet e njëri-tjetrit dhe kanë kaluar pushimet së bashku me familjet e tyre.

Hadid dhe Malik nisën lidhjen së bashku në nëntor të vitit 2015. Ata u takuan në një shfaqje të Victoria’s Secret pas festës dhe patën takimin e tyre të parë romantik në restorantin Gemma të Nju Jorkut.

Image result for gigi zayn

Artikuj të ngjashëm