Roberti ndahet nga Laureta?

By

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci me sa duket janë ndarë.

Ka qenë artisti ai që ka fshirë fotot e përbashkëta në Instagram.

Në anën tjetër modelja është ‘zhdukur’ nga ky rrjet social duke lënë të kuptohet se e ka mbyllur përkohësisht.

Nga ata s’ka ende një reagim.

Kujtojmë se Roberti dhe Laureta ishin bashkë në pushime dhe goxha ditë të nxehta verore i kaluan pranë njëri-tjetrit.

Gjithsesi koha do tregojë më shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm