Cozman më në fund solo?!

By

Reperi Cozman është një ndër artistët e dashur nga publiku, por deri më tani ai solli vetëm bashkëpunime.

Cozy erdhi me antarët e Babastars dhe me të dashurën e tij Tuna me dy bashkëpunime.

Por së fundmi, reperi ka qëndruar në studion e Kico’s ku sipas disa burimeve ka punuar këngën e tij të parë si solo artist.

Përpos kësaj pritet që çifti Fenix të bëhen bashkë sërish në muzikë këtë vit.

Artikuj të ngjashëm