Dua Lipa shumë shpejt me këngë të re!

By

Këngëtarja nga Prishtina e cila çdo ditë e më shumë po shënon suksese në tregun e muzikës botërore, Dua Lipa ka përfunduar këngnë e re.

Pas ‘New Love’ dhe ‘Be The One’, Dua brenda pak javësh pritet të lançoj këngën e saj të tretë me videoklip.

Lipa ka përfunduar disa këngë të cilat është duke i kënduar në koncertet e saj por që ato akoma nuk janë lançuar online.

Artikuj të ngjashëm