Gashi lanson videoklipin për këngën e tij më të re

By

Në shtator, reperi shqiptar me famë ndërkombëtare dhe shumë i dashur për publikun, Gashi, kishte publikuar më në fund albumin e tij të parë .

Artisti lansoi sot edhe videoklipin e këngës “Yesterday” në bashkëpunim me Maxx Owa.

Reperi aktualisht është duke shijuar sukses me projektet e fundit dhe do të shkojë në turne evropian për të vazhduar më pas me atë në SHBA.

Ndryshe, Gashi ishte në Kosovë gjatë muajit gusht për të performuar për herë të dytë në festivalin tashmë tradicional, SunnyHill, bashkë me emra të tjerë të njohur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm