Çka thotë Kallashi për presidentin e ri ?!

By

Një ndër emrat e parë që në rrjete sociale kanë uruar zgjedhjen e Hashim Thaçit si president, është Kallashi.

Valltarja duket se është gëzuar shumë nga ky votim teksa nuk ka kursyer as fjalët më të mira për presidentin e ri.

‘Uroj te jem nder te paret tete uroj postin e Presidentit,nuk te ndal asnje furtun,je njeri i madh dhe nje politikan qe te don e mbar bota,politika udhehiqet me politik e jo ne rrug,ndaj ua deshmove edhe njeher se je njeri i luftes dhe i paqes,urime urime urime urime’ – ka shkruar ajo në profilin e saj në Instagram.

Artikuj të ngjashëm