Projekti i radhës nga Greta Koci po vjen dhe paska një titull interesant

By

Një muaj më parë ajo solli një këngë të re, një baladë dashurie por që karakterizohej edhe nga ritmi.

Këngëtarja Greta Koci, publikoi “Aman”, para një muaji, ndërsa tani ajo ka paralajmëruar këngën e saj të re, po ashtu solo.

Koci në profilin e saj në Instagram, ka treguar se projektin e ri po e publikon së shpejti dhe paska një titull interesant.

Ajo shfaqet e veshur në një fustan të kuq me dantellë i cili është shumë i këndshëm, ndërsa veshjen e ka kombinuar me titullin e këngës pasi që projekti i saj i ri, quhet “E Kuqe”. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bu349aRHq7R/

Artikuj të ngjashëm