Netflix propozon këta filma për Krishtlindje!

By

Krishtlindjet njihen si periudha më e bukur e vitit. Çdo qytet ndryshon pamje në atë kohë e dhuratat nuk kanë të ndalur.

Por, shije më shumë kësaj feste dhe ndërrimit të viteve i’a japin edhe filmat që kanë këtë tematikë.

Për vite me radhë, filmat e Krishtlindjes kanë thyer rekorde shikueshmërie e kështu duket se do të ndodh edhe sivjet me filmat që sjell Netflix.

Në vazhdim mund ta shihni listën e këtyre projekteve dhe datën e publikimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm