Ashpërsohet debati ndërmjet Bucit dhe Santianës (VIDEO)

By

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Buci dhe Santiana kanë debatuar ashpër rreth situatës së mbrëmshme që ndodhi mes tyre.

Santiana e akuzonte Yllin që “ai është tradhtar dhe e ka trajtuar atë si të mos kishte aspak rëndësi për të”.

Po ashtu ajo e quajti Bucin “të pafytyrë”.

Ndërsa arsyetim i Bucit ishte se “gjithçka ishte pjesë e lojës, nuk ka pse të reagojë kështu”.

Por debati i tyre është ashpërsuar më tej, por për ta dëgjuar të gjithin, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm