Si në filma: Dua Lipa përshkruan një ditë me të dashurin, merr 1 milion pëlqime (FOTO)

By

Mjaftoi një fotografi me të dashurin, një përshkrim i bukur dhe ajo shpërtheu.

Këngëtarja Dua Lipa, ma marrë gati 1 milion pëlqime në një foto me Paul Klein, ku rrëfen një ditë të kaluar me të.

“Sonte ishte gjithçka perfekt. Unë dhe Paul ishim në restorantin më të mirë omakase (lloj restoranti japonez). Bifteku wagyu ishte tejet i mirë. Paul filloi të fliste si i çmendur dhe ne hëngrëm derisa nuk mund të merrnim më frymë e pastaj përfunduam në një bar japonez duke pirë uiski e duke ngrënë tortë limoni. Fund”, ka shkruar Dua.

Dyshja kanë një raport të shkëlqyer mes vete dhe gjithçka e kanë bërë publike shumë shpejt, duke e dëshmuar se janë shumë të dashuruar në njëri tjetrin. /Prive.al


 

Artikuj të ngjashëm