Të gjithë sytë në Fidanin dhe Ritën këtë të premte

By

Çift në muzikë dhe në jetë, Rita dhe Fidani janë gati për bashkëpunimin e radhës.

Dyshja që deri më tani numërojnë një mori bashkëpunimesh muzikore paralajmëruan këngën e re më anë të një postimi në Instagram.

Kënga e re me titull “Mos luaj me zjarr” publikohet këtë të premte në ora 18:00. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by 🎼RITA HAZIRI (@ritahaziri)

Artikuj të ngjashëm