Pas sherrit me Florin, Stine braktis “Dance With Me”?

By

Këtë të hënë kantautori i cili u përfshi në një sherr banal me kolegun e tij, duket se do t’i mungojë spektaklit të kërcimit në Tv Klan. Burime për lapsi.al bëjnë me dije se pas lirimit nga ambientet e komisariatit nr.1, 34-vjecari Ernest Duka ka fikur telefonat dhe nuk i është përgjigjur stafit të produksionit të “Dance With Me”, të cilët e pritën deri mesntatën e së dielës për provën gjenerale. As paraditen e së hënës kantautori nuk është bërë i gjallë, ndërsa partnerja e tij Roza Lati duket se ka mbetur vetëm për interpretimin e kërcimit.

Artikuj të ngjashëm