Kush ishin yjet e pranishëm në SuperBowl?!

By

Ngjarja më e rëndësishme e sportit amerikanë ndodhi para pak orësh me një performancë magjepëse të Shakirës dhe Jennifer Lopez.

Mirëpo, dy mbretëresha latine nuk ishin të vetmet të famshme të pranishëm në finale.

Për ta ndjekur këtë ndeshje finale në publik ishin Jay Z me vajzën Blue Ivy, Cardi B, Emily Ratajkowski  Demi Lovato e cila këndoi himnin në fillim të ngjarjes.

Këta morën vëmendje por nuk ishin yjet e vetme që po ndiqnin nga Zona Vip, SuperBowl të këtij viti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm