Çka pas Big Brother? – E zbulon Arbana Osmani

By

Kanë mbetur vetëm edhe 10 ditë deri në finalen e Big Brother VIP.

Më 18 shkurt shpallet fituesi i cili do të marrë plotë 115 mijë euro.

Por çka pas këtij programi?

Arbana Osmani u pyet nga ndjekësit çka do të shohin pas BB Vip dhe ajo tha emrin e filmit të cilin po e drejton i dashuri i saj.

Filmi quhet Sofia dhe vjen së shpejti në kinema./Prive.al

Artikuj të ngjashëm