EDHE I BIRI TRASHËGON TALENTIN E PRINDËRVE

By

Këngëtarja Julka Gramo në rrjetin social instagram ka postuar disa video ku shihet djali i saj dhe bashkëshorti AndyGram.
Çifti janë të lidhur ngushtë me muzikën, pasiqë AndyGram është producent i shumë hiteve.
E kur bashkohen dy të talentuar me siguri që dhe pasardhësi fiton talent. Këtë gjë e vërtetuar Gramo e cila në video tregon pasionin e djalit për këndimin dhe kërcimin./Prive.al

A video posted by julkagramo (@julkagramo) on

A video posted by julkagramo (@julkagramo) on

Artikuj të ngjashëm