Aurela Gaçe kërkon ndihmë nga fansat! (VIDEO)

By

Aurela Gaçe e ka gati projektin e radhës.

Kënga titullohet “Djali im i keq” dhe lansohet me 28 tetor, por nuk mbaron këtu.

Ajo së shpejti nxjerr edhe albumin e ri dhe ka nevojë për ndihmën tuaj.

Artistja ka vendosur që ju ta titulloni albumin dhe ju mund të tregoni që tani idetë tuaja./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm