Si e përballoi gjithë vëmendjen mediatike? Nusja e Gilit flet hapur

By

Nusja e familjes Berani, Herolinda theu heshtjen për Prive në një intervistë ekskluzive.

Ajo erdhi për të rrëfyer historinë e saj dhe gjithë të pathënat e jetës në familjen e Gilit.

Ndiqni të plotë intervistën e saj të parë për Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm