Krusita rikthehet solo dhe këto janë të gjitha detajet

By

Herën e fundit që Krusita erdhi me një këngë ishte bashkëpunimi me Ukin për “Aman” që është publikuar në qershor.

Tani këngëtarja po rikthehet solo për të gjithë fansat e saj dhe atë shumë shpejt.

Ajo ka përgatitur këngën e re që mban titullin “Pishman”.

Projekti i ri muzkore lansohet këtë të shtunë me datë 5 nëntor në orën 18:00. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm