Hera e parë bashkë, Ryva nis pushimet me vajzën (FOTO)

By

Janë pushimet më të veçanta për këngëtaren Ryva Kajtazi, e cila kësaj here shkon e shoqëruar me vajzën e saj.

Kajtazi e cila ka 1 vit që është bërë nënë për herë të parë, ka nisur pushimet me të bijën dhe ka publikuar fotografi në Instagram me vogëlushen e saj.

Këngëtarja e cila ka më shumë se dy vjet që u martua në Maldive, në një ceremoni diskrete martesore tani është nënë e Dorelës dhe pak kohë u largua nga muzika, në dedikim të saj.

E tani, ajo po rikthehet më në formë se asnjëherë dhe e gatshme edhe me klipin e ri, xhirimet e të cilit tashmë i ka përfunduar. /Prive.al

View this post on Instagram

Dorela’s first vacation ❤️👼🏼

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Artikuj të ngjashëm