Çka i ndodhi Fifit në skenë? (VIDEO)

By

 

Artistja e njohur me emrin Fifi ka treguar disa gjëra të cilat nuk i keni ditur më parë.

Në rubrikën ‘10 gjërat që nuk i keni ditur’ të emisionit Prive, artistja foli për jetën e saj dhe  ato që i kanë ndodhur.

Pse ajo përjetoi shok e cka i ndodhi në skenë, i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm