U tha se u sulmua, kjo është gjendja e Faton Shoshit (FOTO)

By

Mbrëmë rreth orës 23:00, u tha se menaxheri i Ledri Vulës, Faton Shoshi u sulmua nga disa persona dhe për këtë arsye u detyrua të kërkonte ndihmë mjekësore.

Por, Shoshi është më mirë se kurrë më parë dhe këtë e vërtetoi Anxhelina, përmes një fotografie.

Fatoni, Anxhelina, Beatrix dhe Agnesa po shijojnë një darkë bashkë dhe kjo dëshmon se  menaxheri i Ledrit, është tip-top./Prive.al

Artikuj të ngjashëm