Fansja ngjitet në skenë pa leje, Dhurata Dora bën gjestin më të ëmbël

By

Dhurata Dora po vazhdon me koncertet e panumërta dhe këngëtarja gëzon një numër të pafund fansash.

E së fundmi në një koncert që ajo mbajti, një nga fanset e saj të zjarrta tejkaloi sigurimin dhe u ngjit në skenë teksa Dhurata po performonte.

Reagimi i sigurimit ishte i shpejtë, mirëpo me të kuptuar se çfarë po ndodhte Dhurata ndalon sigurimin duke bërë më gjest së gjithçka është në rregull.

Më pas ajo vazhdon performancën e saj duke mbajtur në përqafim fansen e re.

Ndiqni videon e mëposhtme që po qarkullon në rrjete sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm