Çka fshihet prapa fotografisë së Encës?!

By

Këngëtarja Enca Haxhia sapo ka lançuar projektin e fundit ‘Soul Killa’. Përderisa ky projekt po shijon një sukses të madh, ajo ka vendosur të pushoj pak.

Enca së bashku me familje është nisur drejt Turqisë për ti shijuar ditët e nxehta e më pas të filloj punën me koncerte që janë të shumta.

Në një fotografi Enca ka përshëndetur adhuruesit e muzikës së saj por që nuk ka shikuar ambientin përrreth.

Aty shihen disa ‘zhileta’ dhe disa pilula kontraceptivësh. Nuk dihet nëse janë të Encës pasiqë në fillim thamë që nuk është vetëm në pushim, mirëpo janë detaje që zgjojnë kurreshtje./Prive.al

enca2

Artikuj të ngjashëm