Ja si dukej këngëtari i njohur 19 vite më parë! (FOTO)

By

Këngëtari Ernest Duka ose ndryshe i njohur si Stine, ka shpërndarë një imazh të vetin në llogarinë e tij personale në Instagram, ku shihet ai së bashku me një grup të shokëve të tij, kur ishin në kohë të adoleshencës.

Gjithashtu, mes tjerash ai shkruan se ka qenë rreth 16 vjec, dhe si duket këngëtarit kjo fotografi i ka sjellur mjaft shumë nostalgji për ato kohë.

Përndryshe Stine sot është rreth 35 vjec, dhe gëzon një famë mjaft të madhe në muzikën shqiptare.

Ai ka një kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt, që nga pjesmarrja e tij në festivalin Kënga Magjike, ku edhe mori pjesë me këngën ‘Cifti Simpatik’./Prive.al/

stine

Artikuj të ngjashëm