Lirohet Cozman

By

Gjykata e Tiranës ka liruar Ylber Abdullahin i cili u ndalua mbrëmjen e së premtes në Bulevardin Zogu I, në makinën e të cilit u gjet 20 gr marijuanë.

Cozman do të paguajë një garanci bankare prej 5 mijë eurosh, në këmbim të lirisë.

Ai akuzohej për prodhim dhe trafikim të lëndëve të paligjshme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm