Çka e dallon Kidën nga artistet e tjera? (VIDEO)

By

Kida ka treguar disa arsyje pse ajo dallon nga artistet e tjera.

Në një intervistë dhënë për emisionin NIN në Klan Kosova, këngëtarja zbuloi edhe shumë gjëra të tjera rreth karrierës së saj.

Ajo foli për duetin me Mozzik, albumin dhe planet për të ardhmen.

Të gjitha i kuptoni në intervistën e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm