Shkurte Gashi nis pushimet me familjen

By

Shkurte Gashi ka nisur pushimet me familjen e saj.

Pas një sezone shumë të ngjeshur me dasma, ahengje të ndryshme e koncerte në klube nate, ajo ka ndarë disa ditë për familjen.

Ka qenë vetë artistja e cila ka ndarë fotografi në Instagram krah burrit të saj Albertit dhe djemve të tyre.

Këngëtarja nuk e ka zbuluar vendin ku po pushojnë gjithsesi ne iu urojmë ditë të këndshme bashkë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm