Don Xhoni publikon “Baby”

By

Reperi Don Xhon ka publikuar projektin e ri muzikor.

Edhe këtë herë, përpara duetit të paralajmëruar me Encën ai vjen solo në këngën që titullohet “Baby”.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja për këtë projekt të ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm