Vjen në jetë fëmija i çiftit të njohur (FOTO)

By

Nick Carter dhe bashkëshortja e tij Lauren, kanë mirëpritur në jetë një vajzë.

“Nëna dhe vajza janë shumë mirë”, ka thënë një burim për US Weekly. Fëmija erdhi në jetë të mërkurën vonë.

Çifti ka një djalë trevjeçar me emrin Odin ndërkaq për të porsalindurën nuk ka ende një emër, të paktën jo publikisht.

Shumë urime për çiftin.

Artikuj të ngjashëm