Çka e bashkoi Shyhretën me Remziën, Engjëllushën e Nexhatin?

By

Shyhrete Behluli, Engjëllusha Salihu, Remzie e Nexhat Osmani, janë bërë bashkë së fundmi.

Katërshja u fotografua në aeroport derisa secili prej tyre kishte marrë rrugë drejt një shteti për të performuar.

Mirëpo, të katërt u ulën dhe shijuan nga një kafe bashkë.

Këtë e bëri të ditur Shyhretja e cila postoi fotografinë në instastory të cilën më pas e mori edhe Remzia./Prive.al

Artikuj të ngjashëm