Një martesë në fshehtësi ndodhi në showbiz…

By

Sipas raportimeve të fundit, Priyanka Chopra dhe Nick Jonas janë martuar të dielën.

Ky lajm vjen pasi çifti u pa në shtetin indial të Rajasthan këtë javë. Çifti njoftoi fejesën në gusht përmes postimeve në rrjetet sociale.

Ka qenë nusja ajo që ka postuar fotografi në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të bardhë e rrethuar nga shumë femra, duke nxitur thashetheme për festën e beqarisë.

Jonas mbërriti në Indi javën e kaluar dhe çifti postoi një fotografi me miqtë dhe familjarët duke festuar Ditën e Falënderimeve në New Delhi.

Ata u fotografua gjithashtu duke mbërritur në aeroportin e qytetit të Jodhpurit disa ditë më parë.

Chopra dhe Jonas raportohet se janë martuar të dielën në Jodhpur.

Image result for priyanka and nick

Artikuj të ngjashëm