Të lumtur sa më s’ka, Justin Bieber e Hailey Baldwin kapen duke vallëzuar në mes të rrugës

By

Sa të lezetshëm janë…

Justin Bieber dhe gruaja e tij Hailey Baldwin janë të lumtur sa më s’ka dhe këtë e dëshmon buzëqeshja që kanë në fytyrë dhe vallëzimi në mes të rrugës.

Dyshja e famshme janë parë së bashku të premten në Beverly Hillls të Kalifornisë dhe imazhet e tyre janë përplot dashuri.

justin bieber spins wife hailey as they dance in the street 014190605

Derisa kishin dalë për shëtitje, ata të dy s’po i rezistonin dot lumturisë që kanë për njërit tjetrin dhe u fotografuan duke vallëzuar në rrugë.

justin bieber spins wife hailey as they dance in the street 014190605

justin bieber spins wife hailey as they dance in the street 014190605

 

 

 

Artikuj të ngjashëm