Kylie Jenner publikon foto duke pozuar e zhveshur krah të dashurit

By

Kylie Jenner u zhvesh e tëra për Playboy.

“Kjo foto është celebrim i gjërave që na sjellin gëzim: seksi, arti, ushqimi, muzika, lidhja shpirtërore, udhëtimi, kanabisi dhe komuniteti. Dhe a e përmendëm seksin?”Në këtë numër, ne nuk jemi vetëm duke treguar artistët dhe krijuesit që na sjellin gëzim; ne gjithashtu po ndriçojmë një dritë për vizionarët dhe revolucionarët që po luftojnë për të zgjeruar qasjen në kënaqësi për të gjithë.”

Sipas Playboy, kopertina ku shfaqet Jenner është xhiruar nga Sasha Samsonova, dhe Scott ishte drejtori krijues.

Jenner dhe Scott janë çift që nga viti 2017 dhe janë prindër të një vajze 1-vjeçare, Stormi.

Jenner zbuloi foton e parë nga xhirimet e saj në Instagram duke iu referuar asaj dhe vendlindjen e reperit duke thënë: “Kur Houston takohet me LA .. 💛 @playboy #ComingSoon.”

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Burimi: People.com

 

Artikuj të ngjashëm