Çiljeta lë pa fjalë me trupin

By

 

Tashmë janë bërë disa javë prej kur këngëtarja Çiljeta Xhilaga befasishëm iu rikthye ekranit në rolin e prezantueses.

Spektakli ‘Tu si que vales’ në Vizion Plus përkrah Florian Agalliut, falë këngëtares ka arritur të fitoj vëmendje më të madhe.

Çdo të enjte, sytë e publikut në ekran e rrjete sociale po kthehen nga Çili e cila nga java në javë po befason me pamjen e saj.

Në të njejtën linjë është edhe paraqitja e sontme e këngëtares e cila definitivisht lë pa fjalë me linjat e saj trupore të theksuara dhe në top formë.

Foto flet vetë… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm