Çfarë ndodhi me Instagramin e Genc Prelvukajt?

By

Llogaria e Genc Prelvukajt në Instagram, ka ndryshuar.

Kjo për faktin se profili i tij tashmë është verifikuar dhe këtë e ka bërë të ditur vetë reperi duke iu falënderuar personit që ia mundësoi këtë.

Llogaria e Gencit numëron më shumë se 119 mijë ndjekës.

Në anën tjetër, reperi sapo ka lëshuar në youtube këngën e tij ‘Vjeshta’ të punuar vite më parë por e mundur të dëgjohej vetëm në Spotify, Deezy dhe të tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm