Prive zbulon: Bukuroshja shqiptare ndahet nga i dashuri

By

Një tjetër lidhje ka marë fund!

Fjala është për romancën e bukuroshes shqiptare Lorena Haliti. Ish-Miss Idaho Teen, i ka dhënë fund romancës disa mujore me sportistin amerikan Tanner McEvoy.

Image result for lorena tanner mcevoy

Burime të sigurta pranë bukuroshes kanë rrëfyer për Prive.al se ajo dhe McEvoy janë ndarë.

‘Përfundimisht, Lorena dhe Tanner i kanë dhënë fund lidhjes para disa javësh. Çifti duket se e kanë seriozisht’ – ka rrëfyer burimi për Prive.

Sportisti milioner, 25 vjeçar pasoi lidhjen e bukuroshes me këngëtarin shqiptar, Seven Saraqi, i cili në një intervistë së fundmi refuzoi t’ia përmendë edhe emrin ish të dashurës së tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm