Fibi ndërron producentët

By

Dy artistet, shoqe të pandara në estradë, Eva Ndoja dhe Fibi i janë përvishur punëve për projektet e reja.

Pas ‘Mene mene’ respektivisht ‘Sa herë’ dyshja sonte kanë kaluar në studio për këngët vijuese.

E në fakt, punët në projektin e ri kanë shënuar ‘tradhëtinë’ e Fibit ndaj 2Tonit si producent me të cilin ka realizuar në varg disa projekte të suksesshme.

Duket se Fibi ka vendosur ta ndjekë veprimin e Evës që bashkoi forcat me ‘trurin’ e shumë hiteve, Big Bang me qëllimin që të rifreskojë pak stilin e muzikës.

Rezultatet mbeten të shihen në disa javë… /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm