Cilin personazh publik s’do ta ftonte në emision Meriton Mjekiqi? (VIDEO)

By

‘Gjoni Black’ tashmë është i njohur për publikun shqiptar.

Në këtë emision drejtuar nga Meriton Mjekiqi, kanë dalë shumë talentë dhe u bën diss-a të ndryshëm.

Por cilin personazh publik s’do ta ftonte Meritoni?

Në 60 sekondat e Prive, ai tregoi shumëçka./Prive.al

Artikuj të ngjashëm