Lansohet bashkëpunimi i parë mes Shyhrete Behlulit dhe Medës

By

Shyhrete Behluli dhe Meda sapo kanë publikuar bashkëpunimin e parë të tyre.

“Oj nafak” mban emrin kënga që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Projekti muzikor është publikuar i shoqëruar me videoklip dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm