Joe Biden ia bën “unfollow” modeles së njohur

By

Llogaria zyrtare e presidentit Joe Biden në Twitter zyrtarisht ia bëri unfollow asaj të Chrissy Teigen, dhe kjo për shkak se vet Chrissy e kërkoi.

Për ata që nuk e dinë, Chrissy ishte bllokuar nga ish presidenti Donald Trump. Pas inaugurimit, presidenti Biden e zhbllokoi modelen dhe më pas ia bëri follow nga fillimi.

Chrissy më pas postoi në Twitter duke thënë se do të donte që të mos ndiqej nga ai, pasi dëshiron të jetë e lirë të postojë çfarë të dojë dhe të mos e ketë një president që rri duke e shikuar.

“Në mënyrë që unë të lulëzoj si unë, duhet të kërkoj që të lutem zotëri të me bësh unfollow. Unë të dua. Nuk je ti, jam unë”, ka shkruar ajo.

Artikuj të ngjashëm