Cili është më i ëmbël – Capital T apo Alban Skenderaj?

By

Gjatë ditës së sotme, Capital T ka publikuar një video dhe foto në llogarinë e tij në Instagram, ku është shfaqur si një vogëlush me ndihmën e një efekti të rrjetit Snapchat.

“Kur ta merr naj fmi telefonin edhe e kqyr n’mramje galerine”, ka shkruar Capo.

Pak minuta më vonë, të njëjtën bëri edhe Alban Skenderaj duke I thënë se është më I ëmbël se reperi.

“Më fal Capital T, por unë jam më i ëmbël”, ka shkruar Skenderaj.

Si mendoni ju, cili është më i ëmbël me këtë efekt?/Prive.al

View this post on Instagram

Sorry @truekapo but I am cuter 😄

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Artikuj të ngjashëm