Stresi kthehet në Shqipëri – a do t’i përmbahet ai paralajmërimit të tij?

By

Në muajin gusht, Stresi njoftoi se do të kthehej në Shqipëri.

Për gati nëntë muaj, Stresi ka qenë larg Shqipërisë në arrati. Ai gjithë këtë kohë e ka kaluar në Londër me disa nga miqtë e tij më të afërt.

Postimi i tij nuk kishte mbaruar me kaq, sepse reperi ka një paralajmërim ata që e kanë ofenduar. Për më tepër, ai i kërcënoi ata!

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q***”, shkroi Stresi në postimin e tij.

Reperi tashmë ka shkelur në tokën shqiptare dhe këtë lajm e dha me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Ai shfaqet në aeroport ku mirëpritet nga familjarët e tij. “Familjen mbi gjitha , Mir Se Ju Gjeta”, shkroi ai nën videon që ka ndarë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Artikuj të ngjashëm