Shakira ndihet e ‘shkatërruar’ për lidhjen e Gerard Pique me të dashurën e tij

By

Page Six thotë se Shakira është “shkatërruar” pasi fansat e saj panë të dashurën e re të Pique, Clara Chia Marti, në një intervistë që ai bëri nga shtëpia në vitin 2021.

Ajo u xhirua në shtëpinë që Pique ndante me Shakirën, dhe ata supozohet se ishin “të lumtur bashkë” në atë kohë, thuhet.

Një burim tha se këngëtarja e “Hips Don’t Lie” është “e shkatërruar kur mësoi se kjo grua ndihej qartë si në shtëpi, në shtëpinë që ndanin me fëmijët e tyre”.

Shakira ishte larg duke udhëtuar me fëmijët e tyre kur ai zhvilloi intervistën, por “ata ishin ende shumë bashkë në atë kohë. Është shkatërruese për të të mësojë se kjo aferë kishte vazhduar për shumë më gjatë sesa e imagjinonte ajo”, shtoi burimi i brendshëm.

Pique dhe Shakira njoftuan ndarjen e tyre vitin e kaluar pas 11 vitesh së bashku. Ata jetuan së bashku në Barcelonë, Spanjë për tetë vjet radhasi.

Shakira e përshkroi ndarjen “tepër të vështirë” në një histori të kopertinës dixhitale të Elle të tetorit 2022 që u botua shtatorin e kaluar.

“Është e vështirë të flasësh për këtë, veçanërisht sepse ende po e kaloj, dhe sepse jam në sy të publikut dhe sepse ndarja jonë nuk është si një ndarje e rregullt,” tha ajo.

Duket se ndarja ishte ende në mendje në fillim të vitit 2023. Ditën e Vitit të Ri, ajo shkroi në anglisht dhe spanjisht: “Edhe nëse plagët tona janë ende të hapura në këtë vit të ri, koha ka duart e një kirurgu. Edhe nëse dikush na ka tradhtuar, ne duhet të vazhdojmë t’u besojmë të tjerëve”.

Artikuj të ngjashëm