Soni kopjon Kendall Jenner?! (foto)

By

Këngëtarja Soni Malaj ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në instagram ku duket shumë formë.

E veshur me një fustan të bardhë dhe duke buzëqeshur Malaj rrezaton shumë pozitivitet, por ka diçka që nuk shkon me veshjen e saj.

Modeli i saj nuk është risi pasiqë të njëjtën e kemi parë në trupin e bukuroshes Kendall Jenner.

Jenner e ka veshur atë kohë më parë në një sfilatë e ndërsa Soni e ka publikuar dje fotografinë.

soni

 

Artikuj të ngjashëm