E quajnë të shëmtuar, kështu përgjigjet Eni Koçi (FOTO)

By

Para pak ditësh, Eni Koçi ishte prezente në dasmën e vëllait të të fejuarit të saj, Genc Prelvukajt.

Këngëtarja dhe reperi postuan fotografi nga dasma dhe na treguan si janë dukur si çift dhe padyshim ata kanë shkëlqyer.

Por, dikujt Eni nuk i pëlqeu.

Një ndjekëse në Instagram ë quajti të shëmtuar në fotografinë me Gencin dhe sigurisht se Eni nuk la pa iu përgjigjur.

Se çka tha ajo, mund ta shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm