Mbretëresha e Akullit: Adelina Ismajli befason me imazhin e fundit

By

Kur askush s’po e priste, ajo goditi me një fotografi.

Këngëtarja e famshme shqiptare, e cilësuar njashtu edhe si divë e muzikës, Adelina Ismajli, ka publikuar një fotografi fantastike në profilin e saj në Instagram.

Ismajli e cila ka treguar se do e publikojë edhe një këngë, ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi ku duket rrezatuese.

Imazhi është realizuar në një vend të akullt, ndërsa Adelina shihet e veshur e tëra në të bardha dhe ngjanë me ato mbretëreshat e akullta që i shohim në filmat e animuar. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

Artikuj të ngjashëm