Cili është destinacioni i rradhës i Agnesa Vuthajt?

By

Agnesa Vuthaj është bukuroshja shqiptare të cilën jemi mësuar ta shohim shumë produktive në profesionin e saj.

Ajo ka vite të tëra që është aktive në fushën e bukurisë, modës, dhe modelimit.

Kohë pas kohe ish miss Kosova merr rrugën edhe për udhëtime pune, por si duket këtë rradhë ajo ka vendosur të pushojë disa ditë në një vend të huaj.

Në një fotografi të postuar në llogarinë e saj të Instagramit, ajo ka bërë të ditur se do të udhëtojë së shpejti por në mëdyshje rreth qyteteve të bukura evropiane, Vienës, Budapestit, dhe Romës. Se kush do ta shoqërojë bukuroshen ende nuk dihet./prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm