Çka po kërkon Luana Vjollca në Prishtinë?!

By

Ajo njihet si njëra ndër prezantueset më të bukura shqiptare, e duke mos lënë anash edhe linjat e saj trupore.

Është fjala për Luana Vjollcën e cila së fundmi i është bashkangjitur edhe skenës muzikore me disa këngë single dhe me bashkëpunime.

Këtë verë publikoi edhe këngën me titull  “Ai”, e cila ishte mjaft e pëlqyer nga publiku.

Ndërsa kohëve të fundit bukuroshja po qëndron në Prishtinë. Këtë e ka bërë të ditur edhe përmes fotografive të publikuara në llogarinë e saj të Instagramit ku shihet një njërin prej restoranteve të kryeqytetit.

Këngëtarja me gjasë ka ardhur për një projekt të ri muzikor e pse jo të takojë edhe të dashurin duke e shfrytëzuar rastin që me një rrugë të kryejë dy punë./prive.al/

luanavjollca

Artikuj të ngjashëm